Thursday, June 8, 2023

|

‘Më fal që s’të shpëtova dot o ba’, fëmijët e Kasem Hysenbelliut rrëqethin me dedikimet e ndjera

po lexohet

Ditën e sotme u nda nga jeta biznesmeni dhe pronari i Fax News Kasem Hysenbelliu, me lajmin që trishtoi shumë njerëz të medias, politikës dhe biznesit.

Por mbi të gjitha lajmi ishte pikëllues për familjarët e tij, sidomos për fëmijët, Inën dhe Kevin, që me anë të dedikimeve prekëse në rrjetet sociale kanë përlotur të gjithë ndjekësit.

“Më fal baba që stë shpëtova dot. Ma këpute shpirtin o ba. Zemra ime që ua hape derën të gjitheve. Ah shpirti im që më le vetëm. Ishe me i miri prej nesh”, shkruan Ina, ndërkohë që poston edhe disa foto krah të atit.

“Nuk kam fjalë, çdo fjalë është e tepërt, e vetmja fjalë është më këpute shpirtin dhe krahët, do më mungosh o bab”- shkruan Kevin, duke postuar edhe disa fotot të të atit.

Screenshot_8.jpgScreenshot_7.jpgScreenshot_9.jpgScreenshot_10_copy.jpg

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm