Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Tuna ndahet përfundimisht nga Patrisi?

po lexohet

Tuna dhe Patrisi këtë vit janë përfolur edhe për ndarje, por edhe për një shtatzëni të dytë.

Çifti nuk kanë dhënë asnjëherë shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre, por veprimet e fundit të këngëtares, bëjnë që aludimi rreth ndarjes të jetë ai më i besueshmi.

Pasi Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Instagram, vjen reagimi i Robertit

Fillimisht Tuna hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami, duke mbajtur mbiemrin e vet. Ndërsa tashmë, ajo ka ndryshuar edhe profilin e Tianit, djalit të saj.

Nga Tian Patris Berisha, tashmë në Instagramin e vogëlushit shkruhet Tian Sejdi (mbiemri i Tunës). Ndërkaq, dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale, madje as nga profili i Tianit, Patrisi nuk është më follow.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm