Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Olta Gixhari shfaqet super sensuale teksa pozon pa rroba(FOTO)

po lexohet

Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë këtë vit. Deri më tani në postimet e saj, vëmendjen më të madhe e ka patur sigurisht vogëlushi Amar. Mirëpo, aktorja e njohur nuk ka harruar që herë pas here të provokojë ndjekësit me fotot e saj sensuale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku duket se është përpjekur të mbulojë vetëm pjesët intime me batanije, ndërkohë që nuk mban të veshur asgjë tjetër. Fotoja ka marrë mjaft pëlqime dhe komente, kryesisht për të vënë në dukje faktin që Olta i është rikthyer shumë shpejt formave perfekte trupore pas shtatzënisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

të fundit

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e...

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka nisur të aludohet për datën e janarit, të gjithë...

të ngjashëm