Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Nuk më ka pëlqyer kur ka prezantuar Big Brother-in”/ Sot i bën komplimenta, por ja çfarë thoshte Sara dikur për Ledion Liçon

po lexohet

Në edicionin e tretë të BBVA  konkurentja Sara Gjordeni e cila edhe pse jo shumë e njohur për publikun,ka arritur të jetë në qëndër të vëmendjes prej debateve dhe lidhjes me këngëtarin Bardhi.

Jeta e cilido banor bëhet një libër i hapur nga momenti që shkelin në atë shtëpi dhe rrjeti di të bëhet i pamëshirshëm në gërmimin e së shkuarës për cdo “VIP”

Njëjtë ka ndodhur me Sarën ku në internet qarkullon një video e saj e cila e ftuar në nje emision radiofonik është pyetur se cili moderator i duket më i dobëti.

“Nuk më ka pëlqyer Ledion Liço kur ka prezantuar Big Brother-in”-ka thënë ajo.Po këtë vit të pëlqen Sara?

Video:

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm