Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Romeo pretendent për të fituar ‘BBV3’? Arbër Hajdari: Nuk e shoh lojtar të fortë!

po lexohet

Opinionisti i “Big Brother VIP 3”, Arbër Hajdari në një intervistë televizive ku ndau me publikun eksperiencën e tij në këtë format.

Gjithashtu Arbri komentoi edhe lojën që banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po bëjnë deri tani.

Duke folur për Romeo Veshajn, Hajdari u shpreh se ‘sot nuk e sheh si lojtar të fortë’. Gjithashtu ai iu drejtua edhe fansave të aktorit të njohur.

I pyetur nëse Romeo ndihet i sigurt duke qenë se ka shumë fansa jashtë, Arbri tha:

“Mund t’i japë siguri, por unë deri tani nuk e kam parë që të jetë një personazh brenda shtëpisë që të hyjë tek lojtarët e fortë. Se çfarë do bëjë ai nesër, nuk e di. Por sot nuk e shoh si lojtar të fortë. Fansat e Romeos, që e njohin Romeon për jetën që bën nga jashtë dhe për një personazh që ka hyrë brenda shtëpisë, ata do e duan Romeon sidoqoftë. Unë e njoh Romeon nga jashtë dhe mendoj që ai di të bëjë më shumë, di të bëjë më mirë se kaq. Ai di të marrë pjesë në diskutime dhe t’i çojë deri në fund. Mua nuk më pëlqen kur ai tërhiqet. Ajo që më intereson mua, jo vetëm me Romeon, por edhe me banorët e tjerë, është që t’i nxjerr nga ajo zona e rehatisë. Sepse dua që ata të kenë mundësi t’i japin publikut emocione, të ndajnë nga historitë e tyre të bukura, momente gazmore… Ne duam që nëpërmjet këtij programi, jo vetëm të shohim realitete se si jetojnë 24 orë me njëri-tjetrin, por të marrim dhe mesazhe të rëndësishme për shoqërinë tonë”.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm