Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Djali i Jozefina Topallit i propozon për martesë modeles së njohur (VIDEO)

po lexohet

Cindy Marina dhe Genar Topalli kanë ndarë me ndjekësit e tyre një lajm shumë të bukur, ata do të shkojnë drejt altarit.

Çifti ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet djali i Jozefina Topallit teksa ulet në gjunjë para modeles së njohur dhe i propozon për martesë.

E teksa ulet në gjunjë, Genari nxjerr nga xhepi i xhaketës unazën me të cilën i propozoi Cindy-t.

Dhe padyshim që përgjigja e Cindy Marinës ka qenë “Po”.

Ajo ka postuar pamjet në rrjetin social “Instagram” shoqëruar me një emoji zemre.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm