Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Një baba i përkushtuar, Arbana Osmani ndan videon e ëmbël të Eduartit me të birin

po lexohet

Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pak javë më parë. Moderatorja e mirënjohur mirëpriti një djalë me partnerin Eduart Grishaj. Shpeshherë ka ndarë momente me të voglin e saj në rrjete sociale, por duke mos zbuluar portretin e tij.

Pak minuta më parë, Arbana ka ndarë një video të ëmbël ku shihet Eduarti duke përqafuar dhe mbajtur në krah të voglin e tyre. Dyshja mirëpritën Diellin me 19 Nëntor. “Një Diell i vogël na shndriti sot. Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!”, shkroi Arbana.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm