Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Ndërron jetë gjatë një operacioni në të pasme ‘Kim Kardashian meksikane’

po lexohet

Një modele e Instagramit, e quajtur ‘Kim Kardashian meksikane’ , raportohet të ketë vdekur në moshën 29-vjeçare, pas një operacioni për ngritjen e të pasmeve  në Kolumbi.

Joselyn Cano nga Newport Beach, California, pretendohet të ketë vdekur më 7 dhjetor dhe një transmetim i drejtpërdrejtë i asaj që besohet të jetë funerali i saj u shpërnda në Youtube këtë javë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joselyn Cano 🧿 (@joselyncano)

Influencerja Lira Mercer dha lajmin për vdekjen e modeles në Twitter dje, duke shkruar: ‘Omg Joselyn Cano vdiq në Kolumbi duke u operuar. Kjo është e tmerrshme.’

Cano ishte një modele, influencuese në rrjetet sociale me mbi 12 milionë ndjekës si dhe stiliste.

Në profilin e saj në LinkedIn thuhet gjithashtu se ajo studioi Mikrobiologji në Universitetin Shtetëror të San Diegos.

Image

Image

Image

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm