Monday, July 15, 2024

|

spot_img

Kejvina ‘ngacmon’ imagjinatën e ndjekësve me të brendshme (FOTO)

po lexohet

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të përfolura shqiptare dhe njëherësh emër shumë i kërkuar.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me të brendshme.

Kejvina nuk la vend për imagjinatë, ndërsa tregon format trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm