Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur shqiptar, e bija e tij këngëtare rrëqeth me fjalët(FOTO)

po lexohet

Bota e artit u trondit sot pas ndarjes nga jeta të aktorit të mirënjohur, Rasim Thaçi Cima. Lajmin e trishtë e bënë me dije vetë familjarët e të ndjerit.

71 vjeçari ndodhej prej disa ditësh i shtuar në Klinikën Infektive në Prishtinë në gjendje të rëndë për shkak të komplikacioneve të rënda.

Personazhe të njohur reaguan të trishtuar pas ndarjes nga jeta të aktorit.

E bija e tij, Adelina Thaçi ka shkruar disa fjalë prekëse për të ndjerin, krahas një fotoje të aktorit që ka publikuar. “Ma këpute shpirtin o bab, shoku jem, dashnia jem!”, ka shkruar Adelina.

 

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm