Tuesday, July 16, 2024

|

Ballina Etiketimet Adelina Thaçi

Etiketim: Adelina Thaçi

Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur shqiptar, e bija e...

Bota e artit u trondit sot pas ndarjes nga jeta të aktorit të mirënjohur, Rasim Thaçi Cima. Lajmin e trishtë e bënë me dije...

Këngëtarja shqiptare infektohet me Covid-19 dhe ka një kërkesë për të...

Këngëtarja Adelina Thaçi ka zbuluar se është infektuar nga Covid-19. Nëpërmjet një postimi, ajo ka treguar se në testin e bërë, rezultati ishte pozitiv....