Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

Më të lexuarat

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.7 lekë.

Euro sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.4 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 130.3 lekë dhe do shitet me 131.5.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa shiten dhe blihen euro

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit