Friday, June 9, 2023

|

“Jeni gati të bëni çdo çmenduri”, ja çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

po lexohet

DASHI

Do keni konkurrence te forte sot ne aspektin sentimental. Do jeni gati te beni çdo lloj çmendurie per te gjetuar princin e  kalter apo bere per vete dike qe e keni qef. Gjithçka do jete shume ndryshe per ta.

DEMI

 

Tregohuni sa me diplomate sot se per ndryshe mund te keni probleme. Ne aspektin sentimental do ndiheni mire edhe me statusin qe kani prandaj nuk do kerkoni me ngulm te krijoni nje lidhje.

BINJAKET

Rutina po ju merzit çdo dite e me shume? Doni te ndryshoni gjithçka dhe te harroni problemet? Per kete duhet te flisni sa me hapur me partnerin dhe te bashkepunoni me te.

GAFORRJA

Nese jeta juaj ne çift ka pasur disa probleme kohet e fundit, sot fati do jete ne anen tuaj. Gjithçka do zgjidhet. Financat do jene me te mira se me pare. Do arrini te hiqni menjane edhe disa para.

LUANI

Kjo do jete nje dite mjaft delikate. Nuk duhet te hidhni aspak hapa te nxituara sepse situata do ju dale jashte kontrollit. Gjendja e financave do jete e stabilizuar dhe kjo fale te gjitha masave qe keni mare.

VIRGJERESHA

Kjo dite do jete shume e favorshme per te gjithe ju. Ne mbremje do realizoni nje takim fantastik me dike qe ju pelqen prej kohesh. Personin ne fjale e keni njohur shume heret, por kurre nuk e keni pare me ate sy.

PESHORJA

Bashkepunimi do mbizoteroje gjithe kohes sot. Do afroheni edhe me shume me nje koleg dhe do flisni edhe per tema delikate. Ne planin financiar, fale ndihmes se te afermve do i zgjidhni problemet.

AKREPI

Tregohuni me te vemendshem ne pune, mos lini asgje mbas dore, pasi ju grumbullohen shume per tu bere dhe e gjitha kjo ju kthehet ne steress,. Ne planin financiar nuk duket shume mire.

SHIGJETARI

Do keni çeshtje shume te rendesishme sot per te zgjidhur ne jeten tuaj, tregohuni te matur. Financat do i keni gjithe kohes ne vemendje. Fatmiresisht situata nuk do jete aspak problematike.

BRICJAPI

Harmonia dhe paqja do mbizoteroje ne çdo moment ne jeten tuaj. Prane partnerit do ndiheni te bekuar dhe do beni çdo gje qe ai do ju propozoje. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv per sektorin e te ardhurave. Do dini si t’i beni mire llogarite dhe nuk do keni aspak veshtiresi.

UJORI

Harmonia dhe paqja do mbizoteroje ne çdo moment ne jeten tuaj. Prane partnerit do ndiheni te bekuar dhe do beni çdo gje qe ai do ju propozoje. Konfigurimi i yjeve do jete pozitiv per sektorin e te ardhurave.

PESHQIT

Ata qe jane çift do i zgjidhin njehere e mire te gjitha problemet qe kane pasur dhe do reflektojne. Mund te merren edhe vendime qe i keni mendur prej kohesh por tani eshte mometi final per te bere dicka me serioze.

të fundit

“E kam zemrën shumë të dobët”/ Përse u përlot Romeo në dasmën e Elgit Dodës?

Sot në emisionin “Ftesë në 5” u transmetuan xhirime dhe intervista nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës...

të ngjashëm