Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Ia ndërroi mbiemrin djalit, Patrisi i përgjigjet Tunës

po lexohet

Patrisi i është kundërpërgjigjur Tunës.

Raportet e këngëtares Tuna Sejdi dhe muzikantit Patris Berisha nuk janë të mira.

Kjo vihet re bazuar në disa detaje të fundit madje thuhet se dyshja janë ndarë përfundimisht.

Tuna ndahet përfundimisht nga Patrisi?

Ishte Tuna ajo e cila përveç se e hoqi mbiemrin Berisha nga llogaria e saj në Instagram, e ka hequr edhe tek ajo e djalit.

Ishte Robert Berisha, vëllai i Patrisit i cili reagoi më pas nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruante Tian Berisha, ndërsa të gjithë e prisnin reagimin e babait të Tianit.

Pasi Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Instagram, vjen reagimi i Robertit

Patrisi para pak minutash e ka publikuar një video me të cilën ka treguar se nuk i ka pëlqyer aspak veprimi i Tunës.

Po flitet se është ndarë nga bashkëshorti, Tuna bën reagimin e parë(FOTO)

Ai e ka publikuar një video në të cilën shihet me djalin Tianin dhe pranë postimit e ka theksuar se mbiemri i tij është Berisha.

“Tian Patris Berisha ❤️”, ka shkruar Patrisi në Instagram.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm