Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Gabimet që bëjnë femrat me fotot e plazhit(FOTO)

po lexohet

Stina e vërës njihet si periudha, ku në rrjetet sociale “shpërthejnë” fotot. Ngjyrat, nxehtësia dhe koha e lirë, i bëjnë të gjithë të kthehen në “të fiksuar” pas pozave.

Mirëpo, ndodh që vajzat bëjnë edhe gabime gjatë realizimit të fotove. Më poshtë, ju sjellim disa nga gabimet më të zakonshme që bëhen në fotot e plazhit.

 

 

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm