Tuesday, May 17, 2022

|

Si t’i kombinoni atletet me funde? Disa ide për një rezultat elegant

Më të lexuarat

Në pranverë veshim shumë atlete. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu shpesh veshim një fund. Kombinimi i tyre nuk ishte gjithmonë i lehtë. Tani, atletet vishen me gjithçka dhe kudo. Dhe gjithçka përfshin, natyrisht, funde të çdo gjatësie. Por sa e lehtë do të ishte të vishnit një palë atlete me një fund?

Definitivisht, jo aq e lehtë sa me pantallona. Megjithatë, moda nuk lë vend për dyshime se një palë atlete mund të kombinohen shumë mirë me të gjitha veshjet. Tani, kombinimi i atleteve me modele të ndryshme fundesh është bërë një kombinim rehatie.


- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit