Tuesday, June 6, 2023

|

Krah këngëtarit të njohur, Miriam Cani zbulon surprizën për publikun shqiptar

po lexohet

Këngëtarja Miriam Cani ka disa kohë që është shkëputur nga muzika. Ajo i është përkushtuar rritjes së fëmijëve të saj, Ameli dhe Duamin.

Mirëpo, duket se Miriami ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e ka zbuluar përmes një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet në një studio muzikore me këngëtarin dhe kantautorin Elgit Doda.

“E lumtur, e lumtur, e lumtur”, ka shkruar Miriami krah postimit të saj në rrjetet sociale.

Nuk dihet ende nëse ajo do të shfaqet me një projekt me ritëm muajt e nxehtë të verës apo do të sjellje një baladë. Gjithçka pritet të zbulohet në vijim.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm