Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Krah këngëtarit të njohur, Miriam Cani zbulon surprizën për publikun shqiptar

po lexohet

Këngëtarja Miriam Cani ka disa kohë që është shkëputur nga muzika. Ajo i është përkushtuar rritjes së fëmijëve të saj, Ameli dhe Duamin.

Mirëpo, duket se Miriami ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e ka zbuluar përmes një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet në një studio muzikore me këngëtarin dhe kantautorin Elgit Doda.

“E lumtur, e lumtur, e lumtur”, ka shkruar Miriami krah postimit të saj në rrjetet sociale.

Nuk dihet ende nëse ajo do të shfaqet me një projekt me ritëm muajt e nxehtë të verës apo do të sjellje një baladë. Gjithçka pritet të zbulohet në vijim.

të fundit

Çfarë mund të zbulojë ngjyra e dhëmbëve për shëndetin tuaj – dhe kur duhet të shqetësoheni?

Identifikimi i shkaktarit pse ngjyra e dhëmbëve tuaj ka ndryshuar mund të tregojë gjithashtu se çfarë problemesh mund të...

të ngjashëm