Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës, “Përputhen” pyet publikun: A duhen larguar nga programi

po lexohet

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës ende nuk ka marrë përgjigje nga formati i Përputhen.

“Nëse Ana nuk vjen këtu, nuk do rri as unë”, Fatjoni humbet toruan në emision

Ditën e sotme, programi ka hapur një sondazh ku pyet ndjekësit nëse duhet të largohet dyshja pasi u shfaqën bashkë në shtrat duke shkelur rregullat e programit.

Për të votuar në sondazh kliko KËTU

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm