Friday, June 9, 2023

|

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës, “Përputhen” pyet publikun: A duhen larguar nga programi

po lexohet

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës ende nuk ka marrë përgjigje nga formati i Përputhen.

“Nëse Ana nuk vjen këtu, nuk do rri as unë”, Fatjoni humbet toruan në emision

Ditën e sotme, programi ka hapur një sondazh ku pyet ndjekësit nëse duhet të largohet dyshja pasi u shfaqën bashkë në shtrat duke shkelur rregullat e programit.

Për të votuar në sondazh kliko KËTU

të fundit

“E kam zemrën shumë të dobët”/ Përse u përlot Romeo në dasmën e Elgit Dodës?

Sot në emisionin “Ftesë në 5” u transmetuan xhirime dhe intervista nga dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës...

të ngjashëm