Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Nëse Ana nuk vjen këtu, nuk do rri as unë”, Fatjoni humbet toruan në emision

po lexohet

Një ndër personat më të revoltuar për sa i përket veprimit të Arjonit është Fatjoni.

Ai është shprehur shumë i revoltuar duke iu drejtuar edhe familjarëve të tij. Gjithashtu konkurrenti i tha Anës që të mos vendoste të largohej nga emisioni, pasi do të ikte edhe ai.

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës, “Përputhen” pyet publikun: A duhen larguar nga programi

“Nëse t’i vendos që të largohesh do të thotë që ai ka të drejtë, por ai që duhet të largohet është ai ordineri. Nëse Ana nuk vjen këtu, nuk do të rri as unë. Unë po i drejtohem mamasë së atij që do të bëjnë shumë gabim nëse nuk i kanë dhënë disa pëllëmba”, tha Fatjoni.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm