Friday, March 24, 2023

|

spot_imgspot_img

FOTO/ Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthjen e parë në Big Brother Vip, çifti betohet për dashuri të përjetshme

Më të lexuarat

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë shkëmbyer puthjen e parë në Big Brother Vip Albania.

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Kristi celebroi çiftin në martesë dhe në momentin që ai i shpalli burrë dhe grua ishte moderatorja ajo që bëri hapin drejt këngëtarit duke i dhuruar një puthje në buzë.

- Advertisement -spot_img

More articles

rrjetet sociale

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit