Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Elvis Myrta ‘thirret’ në SPAK!

po lexohet

Prokuroria e Posaçme ka thirrur në një seancë ndërmjetësimit, gazetarin e kronikës së zezë Elvis Myrta.

Prej një muaji ai ndodhet në shtëpinë e Big Brother Vip, duke u kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun.

Kjo nuk i ka shpëtuar hetuesve të SPAK, të cilët deri para këtij momenti ishin të preferuarit e publikut, referuar sondazheve të bëra.

Në orën 21 të martën, Prokuroria e Posaçme kërkon të ndërmjetësohet me Elvis Myrtën, ndryshe Lisin, në mënyrë që të ndajnë dashurinë e njerëzve.

Burime nga SPAK thanë se i ashtuquajturi Panda, po merr dashuri edhe nga vetë brenda strukturës, duke çuar në një humbje të vazhdueshme të mbështetjes që ka kjo ajo.

Por a do të paraqitet Elvis Myrta përballë përfaqësuesve të SPAK të martën në orën 21 në Top Channel, kjo do të mbetet për tu parë.

Deri atëherë, jepni mendimin tuaj në numrin 56666, duke shënuar emrin Elvis!

*Mbështetje nga kolegët e kronikës

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm