Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

“Do vish të rrish te shtëpia ime pas Big-ut?”, Heidi habit me përgjigjen e saj

po lexohet

Ditën e sotme teksa qëndronin në oborr, Romeo dhe Heidi kanë biseduar rreth jetës së tyre pasi të mbarojë ‘BBV3″.

Romeo i është shprehur se pasi të dalin do të jetojnë bashkë te shtëpia e tij, gjë të cilën Heidi nuk e ka pritur mirë dhe nuk e ka pranuar duke i thënë se po tallet.

Romeo: Ti do rrish te shtëpia ime

Heidi: Jo

Romeo: Si jo?

Heidi: E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh, ta njoh fytyrën

Romeo: Pse jo

Heidi: Se do shkoj të rri pak me të mitë

Romeo: A po, ke të drejtë. Harrova

Heidi: E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po mo shpirt

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja dhe mabrimi i këtij edicioni. Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm