Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Probleme shëndetësore për Fedez: Reperi shtrohet me urgjencë në spital

po lexohet

Probleme të reja shëndetësore për Fedez. Kështu ka deklaruar Fabrizio Corona, i cili me një postim të publikuar në Instagram ka thënë se orët e fundit reperi është dërguar në spital. “Fedez ka probleme shumë serioze me stomakun dhe u dërgua me urgjencë në urgjencë. Kjo është e vetmja arsye e vërtetë pse ai nuk do të marrë pjesë në programin e ri të Cattelan nesër në mbrëmje në Rai 2”, lexojmë në një postim të Dillinger News në Instagram.

Konfirmimi erdhi edhe nga moderatori Alessandro Cattelan, i cili do të bëjë debutimin e tij me ‘Da vicino nessuno è normale’. “Të gjithë e dimë se vëmendja ndaj Federico është gjithmonë shumë e lartë. Kur e telefonuam disa kohë më parë, fillimisht menduam diçka të këndshme, doja që ai të ishte një mysafir surprizë në një dasmë, gjë që ishte qesharake duke pasur parasysh atë që po ndodh me të tijën… Unë bëj shaka me këtë sepse ai është vënë gjithmonë në dispozicion për mua. Më pas, duke pasur parasysh ngjarjet e fundit, ne kishim konsideruar një trajtim të ndryshëm. Tani Federico na ka thënë se nuk do të jetë në gjendje të jetë i pranishëm për arsye shëndetësore, mund t’i uroj vetëm që të shërohet sa më mirë”. -tha prezantuesi gjatë një interviste për Corriere della Sera.

Nuk ka dalë asnjë detaji në lidhje me gjendjen e Fedez-it, i cili për momentin as nuk e ka konfirmuar e as mohuar shtrimin në spital. Në llogaritë e tij në mediat sociale postimet mungojnë.

E sigurt është se për Fedez ky moment nuk është aspak i thjeshtë. Fillimisht ndarja nga gruaja Chiara Ferragni dhe më pas problemet me ligjin për shkak të përfshirjes së tij në një sherr në një klub në Milano, ku ishte përfshirë edhe trajneri personal Cristiano Iovino. Pozicioni i Fedez mbetet ende për t’u sqaruar, pasi ai mesa duket është kapur nga kamerat e vëzhgimit të klubit në skenën e sulmit.

Fedez ka heshtur për këtë çështje, hetimet do të zbardhen. Ajo që është më shqetësuese sot është gjendja e tij shëndetësore: fansat presin një postim që do t’i qetësojë.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm