Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Djalë apo vajzë? Miqtë e Fifit zbulojnë gjininë e bebit

Më të lexuarat

Pas njoftimit të ëmbël në Festival, Fifi nuk dha më detaje në lidhje me shtatzëninë, duke mbajtur sekret dhe gjininë e bebit.

Epo ky “sekret” këngëtares së fundmi i ka dalë sheshit dhe kanë qenë miqtë e saj ata të cilët e kanë zbuluar.

Sipas “Panorama Plus” miqtë e afërt të Fifit kanë treguar se ajo do të sjellë në jetë një vajzë.

Së fundmi, Fifi ka treguar edhe barkun e rrumbullakosur me një postim në rrjete sociale, ku shprehet se shkelmat e bebit janë lumturia më e madhe që po përjeton.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit