Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Blero Muharremi reagon pas përplasjes fizike me rojet e sigurisë në festën e “BBVK”

po lexohet

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve se ai është përleshur fizikisht me rojet e sigurisë në festën e mbajtur pas finales së “Big Brother VIP Kosova”, ku Lumbardhi u shpall fitues.

Sipas “Prive” shkak i debatit mes dyshes u bë e dashura e këngëtarit.

Artisti u shpreh për “Prive.al”, se nuk bëhet fjalë për konfrontim fizik por vetëm një ngatërresë të vogël, e cila sipas tij u zgjidh shumë shpejt.

“Nuk bëhet fjalë për rrahje. Ishte një ngatërresë e vogël që u zgjidh shpejt. Si zakonisht, për tituj bombastik, ngjarjet zmadhohen në portale,” duke mos treguar më shumë detaje se çfarë ndodhi në të vërtetë mes tij dhe rojes së sigurimit.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm