Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Arbana Osmani e thotë për herë të parë: Kam vuajtur shumë nga…

po lexohet

Arbana Osmani kujdeset të mos u mungojë ndjekësve duke komunikuar herë pas here me ta në Instagram, përmes pyetje-përgjigjeve.

Mes disa rrëfimeve rreth mëmësisë, jetës dhe karrierës, Arbana tregoi para pak minutash edhe diçka për të cilën nuk ka folur më parë. E pyetur nëse kishte përjetuar ndonjëherë ankth, ajo u përgjigj:

“Oh, po! Ankth, depresion, dëshpërim. Kam kërkuar ndihmë.”

Dikush i ka kërkuar një këshillë që t’i japë forcë për të vazhduar përpara dhe Arbana i ka këshilluar vetëm të kërkojë ndihmë.

Ndërsa për sa i përket kërkesës së një ndjekëseje tjetër, për një libër që ta ndihmojë për të larguar mendjen nga ankthi dhe depresioni, moderatorja ka postuar librin e David D.Burns “Të ndihesh mirë”.

të fundit

Përmbyset historia! Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë përfolur shpesh në media që nuk janë më bashkë, por asgjë e...

të ngjashëm