Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

A është ndarë nga Sara? Ledri Vula flet për herë të parë, tregon si qëndron e vërteta

po lexohet

Ledri Vula ka performuar për finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo çka ra në sy më së shumti ishte pyetja e Alaudinit, drejtuar Ledrit.

“Si është jeta single” e pyeti Alaudini, Ledrin.

Por përgjigja e Ledrit ishte befasuese, sepse ai nuk pati përgjigje rreth pyetjes specifike.

Pasi e pyeti prapë Alaudini ai i tha “pyeteni Fatonin”, duke aluduar në menaxherin e tij Faton Shoshin.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm