Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Xhensila Myrtezaj: Kam heshtur për shumë vite, por mjaft më!

po lexohet

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, përmes një postimi në Instastory.

Xhensila ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin e saj duke gënjeshtruar, do të përballet me përgjegjësi juridike.

Xhensila Myrtezaj: Kam heshtur për shumë vite, por mjaft më!

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm