Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Xheraldina Vula tregon takimin e parë me Sarën: Thashë ishalla është kjo shoqja e Ledrit

po lexohet

Pushime on Top ka udhëtuar në Brezovicë, në një shtëpi të veçantë me një familje të veçantë.

Xheraldina Vula , mamaja e reperit të njohur kosovar, Ledri Vula , ka rrëfyer të gjitha sekretet e familjes së saj , pasionit për gatimin por dhe të pathënat për Sarën dhe Ledrin . Si e sheh Sarën si nuse shtëpie ajo?

Unë jam super e lumtur për ata të dy, super e lumtur për Ledrin, për Sarën. Sara është një njeri fantastik. Unë e them nuk e di si duhet me u dasht nusja, por di si duhet me u dasht Sara. Nuk kam ndjesi që kam nuse në shtëpi. Më duket sikur Sara ka lind tek ne”,

Por si u njohën për herë të parë në Ulqin Sara dhe Xheri?

“Në Ulqin, Sara erdhi në vizitë një ditore, jo vetëm Sara por edhe miq të tjerë të Ledrit. Ne ishim në një drekë familjare me miq, të cilët filluan të thonin është kjo shoqja e Ledrit dhe unë thashë do zoti qenka ajo se është si pëllumb”.

Xheraldina zbulon edhe një anë të panjohur për këngëtarin Ledri Vula .

Mamaja e këngëtarit është pyetur nga gazetari se si ka qenë takimi i parë i saj me Sarën dhe Xheraldina nuk ka ngurruar të tregojë detaje.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm