Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat ditën sotme

po lexohet

Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me një përkeqësim të kushteve atmosferike.

Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës mbizoterohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta, por pjesa e dytë e ditës vijon me kthjellime në zonat Veriore dhe Qendrore ndërsa zhvillim i vranësirave dhe shira të izoluar priten në Jug.

Temperaturat e ajrit rriten në vlerat minimale dhe maksimale duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 35°C.

Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme dhe lokale me intensitet të ulët.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm