Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

FOTO/E zhveshur nga shtrati, Marina Vjollca ndez rrjetin me pozën e nxehtë

po lexohet

 

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore.

Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjetin social ‘Instagram’ një fotografi ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Nga shtrati dhe me pjesët e trupit zbuluar, Marina mori mijëra pëlqime dhe dhjetëra komente pozitive nga fansat.

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm