Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

FOTO/E zhveshur nga shtrati, Marina Vjollca ndez rrjetin me pozën e nxehtë

po lexohet

 

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore.

Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjetin social ‘Instagram’ një fotografi ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Nga shtrati dhe me pjesët e trupit zbuluar, Marina mori mijëra pëlqime dhe dhjetëra komente pozitive nga fansat.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm