Monday, May 29, 2023

|

“Të duam më shumë se jetën”, Klea Huta i dedikon Elgitit fjalët më romantike me rastin e veçantë

po lexohet

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë në fillim të muajit qershor. Djalin e pagëzuan me emrin Krid dhe që prej atij momenti dyshja ka postuar foto shumë të ëmbla në rrjete sociale. Së fundmi vëmendjen e ka marrë urimi që Klea i ka dedikuar Elgit me rastin e datëlindjes së tij.

Ajo ka ndarë një foto ky shihet me producentin, duke i shkruar dhe një super dedikim.

“Gëzuar ditëlindjen prodstar! Unë dhe Kridi të duam më shumë se jetën tonë! Zoti të bekoftë! ‘, kanë qenë fjalët romantike që ajo ka shkruar në ‘Instastory’.

Çifti janë lidhur bashkë 4 vite më parë dhe vitin që lamë pas e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm