Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

FOTO/“Pse e refuzove bashkëpunimin me Fifin?”, Capital T flet pa doreza për kolegen

po lexohet

Pak javë më parë në rrjet qarkulloi lajmi se Trim Ademi, i cili njihet në botën e muzikës si Capital T kishte refuzuar një bashkëpunim me kolegen e tij Filloreta Raçi. Artistët vendosin të mos japin detaje lidhur me arsyet e refuzimit të projektit të përbashkët, mirëpo së fundmi ka qenë Trimi që ka vendosur të japë një deklaratë mjaft diplomatike.

I pyetur nga një fans pse nuk pranoi të bashkëpunonte me Fifin, ai shprehu tërthorazi vlerësimet e mëdha për këtë të fundit si këngëtare, duke treguare se kjo ka ndodhur për shkak të pritshmërive të larta.

“Sepse nuk më është përshtatur koha për shkak të albumit dhe kënga s’ka qenë e duhura. Fifi bën shumë këngë më të mira se ajo që ma ka propozuar, përndryshe më pëlqen shumë si këngëtare”, ka shkruar Capital T në InstaStory.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm