Sunday, May 28, 2023

|

Konkurentët e ‘Për’puthen’ lihen pas dore, zhvishen nëpër parkingje(FOTO)

po lexohet

Djemtë dhe vajzat e ‘Për’puthen’ janë mbushur me ndjekës në Instagram, në reklama por edhe në lojëra të ndryshme shpërblyese.

Nisur nga këto, duke i parë nga jashtë mendon se ata janë duke bërë jetë luksoze.

Por në fakt jo. Edhe pse të njohur tashmë ata vazhdojnë të bëjnë një jetë me sakrifica.

Jeta e televizionit i ka këto sakrifica në fakt, si për shembull të vishesh rrugëve dhe të futesh si zotëri në ekran.

Kryefjala.com ka zbuluar disa foto te Eminit dhe disa djemve te tjere, te cilet jane duke u veshur ne një parking. Ata nuk e kane problem te zhvishen e vishen si te ishin ne shtepi.

Ne fakt mund te ishte veshur edhe ne makine po ky eshte tjeter muhabet.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm