Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Rreshje shiu në zonat malore, por bregdeti vijon me diell! Ja sa shkojnë temperaturat

po lexohet

Sipas MeteoAlb: Moti i qendrueshem vijon te dominoj vendin tone ne pjesen e pare te dites.

Por ne vijim vranesirat do te shtohen ne territor duke sjell rreshje te izoluara ne zonat malore, ndersa zonat bregdetare do te jene ne kushte te qendrueshme atmosferike.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, por mbeten te pandryshuara ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 17°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

Rajoni dhe Europa

Kontinenti Europian ne pjesen me te madhe do te jete me vranesira te shpeshta te cilat do te gjenerojne rreshje shiu te shoqerurara here pas here me stuhi afat-shkurtra ere.

Ndersa Rajoni i Mesdheut do te vijoje te jete ne dominimin e motit te qendrueshem.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm