Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Gjiko dhe Elita do të bëhen prindër për herë të dytë!

po lexohet

Një tjetër lajm shtatëzanie vjen nga show biz-i shqiptar.

Gjiko dhe Elita, prindër të Zërit do e bëjnë këtë të fundit me një motër ose vëlla.

Fillimisht lajmet dolën nga prive.al, të cilët e kanë konfirmuar me një foto.

Foto që prive.al ka siguruar është e njejtë me atë që vetë Elita ka postuar, por duke fshehur barkun e rrumbullakosur, ndërsa në foton që po qarkullon tashmë në rrjet, konfirmohet gjithçka, sidomos fakti që Elita është munduar ta fshehë.

Thuhet se është në muajin e katërt.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm