Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Rita Ora me pushime në Korfuz: Festë në media, por çmenden grekët

po lexohet

Ylli botëror Rita Ora ka gjendet prej disa ditësh me pushime në njërin prej resorteve më të shtrenjta të Korfuzit duke shpërndarë edhe foto prej andej.

Prezenca e saj nuk mund t’i shpëtonte edhe vëmendjes së mediave greke.

Lajmin për prezencën e saj në Korfuz, “Protothema” e ka renditur si të katërtin më të rendësishëm në faqe, ndërsa gjatë raportimit e kanë parë të tepërt që të përmendin faktin se ajo është shqiptare.

Megjithatë, shumë prej komentuesve janë fokusuar pikërisht këtu duke theksuar se Rita Ora dhe Dua Lipa janë dy këngëtare që i mëshojnë idesë se Shqipërisë Etnike.

Lajmi është publikuar në mjaft media të tjera greke.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm