Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Rrëqethëse/ Nëna e intubuar në Spitalin Infektiv, fëmijët i dërgojnë lule për ditëlindje: E shtrenjta jonë

po lexohet

Pamje rreqethese nga Infektivi, aty ku behet beteja me e forte mes jetes dhe vdekjes, per shpetimin e pacienteve te prekur nga koronavirusi.

Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manastirliu ka ndare me ndjekesit e saj nje foto shume prekese nga terapia intensive, ku nje grua eshte e intibuar, ne lufte per jeten. ne diten e saj te lindjes, femijet i kane derguar nje tufe lule, ne pamundesi per ta pare.

Mesazhi i Manastirliut

Ju lutem ndaluni pak çaste për të parë këtë nënë që po lufton për jetën në spitalin infektiv🙏🏼

Në ditën e saj të lindjes, në pamundësi për ta parë, fëmijët kanë dashur t’i tregojnë se i janë pranë, duke i sjellë një tufë lule në spital. Por ajo është në terapi intensive, e intubuar, vetëm për shkak të virusit të rrezikshëm, që merr jetë!

‼️Të mos e lejojmë që #COVID19 të përhapet, duke rrezikuar jetën e njerëzve tanë të dashur!
😷#VendoseMaskën
#ShpëtoJetë🙏🏼

të fundit

Erzen Breçani kthehet në i penduar i SPAK-ut, ka fakte të rënda për prokurorë dhe gazetarë që paguhen nga...

Gazetarja Anduena Llabani tha se pas datës 22 dhjetor do dalin emra drejtuesish të Policisë së Shtetit që janë...

të ngjashëm