Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Romeo në lot pas mesazhit të ish-banorit të ‘BBV’

po lexohet

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci u surprizuan nga Vëllai I Madh, pasi iu dha mundësia që të lexonin mesazhet e fansave në ‘Big Love’.

Një mori mesazhesh nga fansat e jo vetëm, bënë që Romeo të përlotej. Një mesazh nga Lisi, ish-banori i ‘BBV’ ishte ai që preku Romeon.

Në mesazh, Lisi i kërkoi që të mos hiqte dorë nga objektivi, duke nënkuptuar çmimin e madh.

‘O më i omli i shpis. Më shih në sy dhe ki besim te vetja. Mendo objektivin. Ti e di që të do vëllai fort dhe të pres me fitore’- shkruhej në mesazhin e Lisit.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm