Sunday, July 14, 2024

|

spot_img

Preu në besë Hekuran Billën, publikohen fotot erotike të Adjola Lakrës

po lexohet

Dy ditë më parë, policia  arrestoi 26-vjeçaren, Adjola Lakra, si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës më 11 qershor në Tiranë.

Ajo akuzohet se ka thirrur për takim Hekuran Billën duke bashkëpunuar me autorët dhe duke i ndihmuar ata në kryerjen e atentatit ndaj 40-vjeçarit.

Sipas hetimeve, Lakra ishte personi i fundit që ka pasur komunikim me Billën, ndaj të cilit u qëllua me 19 plumba automatiku MP5, dy prej të cilëve e k apën në trup duke i marrë jetën. Ndërkohë, JOQ Albania mëson ekskluzivisht detaje nga e shkuara e 26-vjeçares me origjinë nga Berati.

Sipas një dëshmie, Adjola Lakra ka punuar disa vite në Chat OnLine, ku ofronte shfaqje erotike në kamera në këmbim të pagesës.

Ndërkohë janë bërë publike edhe disa nga fotot erotike të 26-vjeçares në llogarinë e saj në uebsajtin për të rritur, ku ajo mban pseudonimin “BlondeStorm”, ndërsa prezantohet si Arjola nga Berati.

“Përshëndetje joq! Pashë një shkrim të tuajin për Adjola Lakren. Ajo ka pas punuar me chat line shif fotot. Jam i sigurt që është ajo, 100%. Ka punuar 2-3 vjet në adultëork edhe me site të tjera.”– shkruan qytetari.

Kujtojmë këtu se, pas dy javësh ndjekje dhe verifikim ndaj 26-vjeçares, policia dhe prokuroria e Tiranës janë bindur se Adjola Lakra, e dashura e Hekuran Billës, ka bashkëpunuar me Viktor Markun dhe Sabastian Malin, për të ekzekutuar Billën.

Dyshohet se ajo ka dhënë informacion tek Sebastian Mali dhe Viktor Marku, për vendndodhjen e Hekuran Billës.

E arrestuara Adjola Lakra pritet që në ditët në vijim të dalë para gjykatës së Tiranës, për tu njohur me masën e sigurisë

të fundit

Të rinjtë e “plakur”, zbuloni rreziqet e jetës pa aktivitet

Vitet e adoleshencës dhe rinisë janë të rëndësishme dhe përkojnë me kohën kur aktiviteti fizik i njeriut supozohet të...

të ngjashëm