Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Politikania shqiptare befason me rrëfimin: Seksi më ka shijuar më shumë në…

po lexohet

Në programin “ABC e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi është komentuar lidhur me raportet seksuale në çift.

Seksi i mirë shijohet në te 30-at! Të paktën kështu është shprehur gazetarja Zhaklina Lekatari.

Nora Malaj shtoi me të qeshur se e ka shijuar me shumë seksin në martesë. “Në fejesë jo dhe aq, por në martesë”.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm