Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Plas sherri në ‘Top Channel’/ “Ti vdiqe për një puthje”, Mevlani i del në mbrojtje Sindit, Fatjoni i habit të gjithë me atë që thotë (REPLIKAT)

po lexohet

Në puntatën e djeshme të “Përputhen”, u diskutua mbi ngjarjen ku Melisa u largua nga studio, e ofenduar nga Sindi.

Në debatin e sotëm Mevlani mbrojti Sindin duke u shprehur se Melisa e provokoi.

Mevlani: Ju duket normale që të ofendojnë?

Fatjoni: Tani vdiqe për të marrë një puthje.. . Je i lodhur. Të jesh e virgjër nuk është ofendim.

Mevlani: Nuk jam si puna jote që i shtrij femrat në tokë.

Andi: Ti thuash tjetrës kurvë qenka nder?

Mevlani: Ajo ka punë drejtpërdrejt me atë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm