Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Përplasja e Eglës me Jul Dedën, reagon ashpër Ilnisa dhe bën deklaratën e pazakontë ndaj aktores

po lexohet

Mbrëmë situatë në ‘Big Brother VIP Albania’ ka agravuar mes Eglës, Julit dhe Mritonit.

Përmes një debati të ashpër Egla shprehet se nuk mund të duron më duhet t’i denoncoj në polici.

Andaj Ilisa ka reaguar duke ripostuar një ‘story’ ku shkruante se “Karma e fëmijëve qe ke përmend aty, e do i mësoje Anaisit pozicionin më të mirë në se*s, vajza e Julit si dritë, vajza e Jetmirit, nena dhe motra Meritonit qe ste kanë faj po të kthehen mbrapsht”.

Kujtojmë se Ilnisa ka përkrahë fuqishem Meritoin gjatë qëndrimit të tij në ‘BBVA’.

Përplasja e Eglës me Jul Dedën, reagon ashpër Ilnisa dhe

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm