E mesa duket ky nuk paska qënë thjesht një thashethem por mund të jetë e vërtetë për një krisje të marrëdhënies.

Noizy dhe Stresi kanë dal në deklarata publike në story duke thumbuar njëri – tjetrin.

Kujtojmë që djemtë xhiruan klipin e ri që kishin në bashkëpunim vetëm disa ditë më parë dhe nuk e dimë nëse ky klip do publikohet apo jo?

Mbetet për t’u parë sesi do vijojnë marrëdhënia e tyre në ditët në vazhdim.