Friday, June 9, 2023

|

Pas mashtrimit që i bëri/ Sara Hoxha tregon se Ledri u mërzit dhe u zhgënjye

po lexohet

Të gjithë e pamë rrengun që Sara Hoxha i përgatiti Ledri Vulës, teksa e gënjeu duke i thënë se ishte gati për të lindur, gjë e cila nuk ishte e vërtetë dhe Sara thjesht po xhironte një video të fshehtë.

Mirëpo, si çdo gjë tjetër, duket se dhe ky veprim i Sarës kishte pasojat e tij.

Në një intervistë në instagram me ndjekësit e saj, Sara ka treguar se Ledri pas xhirimit të videos ishte i mërzitur dhe i zhgënjyer por nuk u acarua me të. Gjithashtu Sara tregoi se gjatë gjithë ditës ai mendonte se si tani ata do të kishin në krah vajzën e tyre.

Në fakt, me të drejtë, pasi Ledri ka treguar herë pas here sa sa mezi po e pret ardhjen e vogëlushes.

 

 

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm