Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Pas festës madhështore të ditëlindjes, Arilena Ara nis pushimet me partnerin e saj

po lexohet

Këngëtarja Arilena Ara prej kohësh përflitej se është në një lidhje me menaxherin e saj Popi Kola, por kjo është konfirmuar së fundmi përmes postimeve në rrjetet sociale.

Popi organizoi dhe një festë surprizë për ditëlindje e partneres së tij, ku në një prej fotove të publikuara nëna e Arilenës shfaqet duke puthur në faqe dhëndrin, duke treguar kështu se lidhja e tyre është bërë dhe familjare.

Pas festës, dyshja ka nisur dhe pushimet. Ata ndanë me ndjekësit disa foto në rrjetet sociale ku shfaqen të buzëqeshur në jaht, duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja u njoh me partnerin gjatë “X Factor Albania”, kur Popi punonte si asistent i Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut, e sicc duket nga aty ka nisur dhe historia e tyre e dashurisë.

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm