Monday, May 29, 2023

|

Orinda hyri mes Xhemit e Arbanës dhe plasi xhelozia mes mikeshave(FOTO)

po lexohet

Dy moderatoret, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta po i kalojnë bashkë pushimet. Prej disa ditësh Xhemi dhe Orinda ndodhen në bregdetin shqiptar ku kanë publikuar foto të shumta në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Pavarësisht se po i shijon këto pushime, duket se Xhemit i mungon shoqja e saj e ngushtë, Arbana Osmani.

“Kur nuk ke Arbanën”, shkruan Xhemi në foton e saj të fundit, por komenti i Arbanës ka tërhequr vëmendjen.

“Ose Orindën”, ka shkruar moderatorja duke shkaktuar mjaft të qeshura tek ndjekësit, të cilët kanë pohuar se Arbana ndihet “xheloze”.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm