Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Orinda hyri mes Xhemit e Arbanës dhe plasi xhelozia mes mikeshave(FOTO)

po lexohet

Dy moderatoret, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta po i kalojnë bashkë pushimet. Prej disa ditësh Xhemi dhe Orinda ndodhen në bregdetin shqiptar ku kanë publikuar foto të shumta në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Pavarësisht se po i shijon këto pushime, duket se Xhemit i mungon shoqja e saj e ngushtë, Arbana Osmani.

“Kur nuk ke Arbanën”, shkruan Xhemi në foton e saj të fundit, por komenti i Arbanës ka tërhequr vëmendjen.

“Ose Orindën”, ka shkruar moderatorja duke shkaktuar mjaft të qeshura tek ndjekësit, të cilët kanë pohuar se Arbana ndihet “xheloze”.

të fundit

Këta janë katër prezantuesit e Festivalit të fundvitit në RTSH

Festivali i Fundvitit ka nisur përgatitjet për netët live në Pallatin e Kongreseve që do të mbahen në prag...

të ngjashëm