Sunday, May 28, 2023

|

Mevlani “nxehet” me Sindin: Mos u mundo të hedhësh baltë! Konkurrentja: Je xheloz për mua

po lexohet

Takimi i Sindit dhe Fationit në përputhen ndezi debate. Në studio u përfol se mes të dyve nuk shumë gjëra të përbashkëta, dhe takimi nuk ishte i pritshëm.

Ndërkohë pas transmetimit të pjesës së dytë të takimit, ku Fatjoni e pyeti Sindin a është eksituar ndonjëherë nga ndonjë djalë që ka pasur fiksim,

Mevlani ndërhyri menjëherë në debat duke thënë se kjo ishte e tepërt.

Duke përmendur takimet që ka pasur më herët me Sindin, Mevlani tha : Dëgjo je shumë e vogël, duhet t’i kuptosh ca gjëra më mirë se kaq. Në momentin që dikush të ka respektuar mos u mundo të hedhësh baltë.

Sindi : Kur i kam hedhur unë baltë takimeve? Nëse ti i hedh baltë tjetrit do të thotë që ja ke hedhur vetes. Mos je gjë xheloz për mua?

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm