Tuesday, June 6, 2023

|

“Të gjithë u tallën me ty, si ndihesh pas kësaj?” Shqipja i përgjigjet fansave

po lexohet

Shqipe Hysenaj ish-konkurrente e emisionit më të shikuar në vend “Përputhen” kohëve të fundit ka qenë kryefjala e mediave rozë.

Kjo për shkak shumë deklaratave dhe akuzave që ajo ka bërë për emisionin në fjalë.

Së fundmi ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj dhe çfarë është vënë re është një pyetje që iu është bërë asaj.

“Të gjithë te “Shiko kush luan” janë tallur me ty. Si ndihesh pas kësaj?” ishte pyetja që mori më së shumti vëmendje.

Përgjigjia e Shqipës ishte epike, ashtu siç di të përgjigjet vetëm ajo.

“Nqs janë tallur me mua, unë i bie të jem tallur me ju. Sikur nuk shkon.“- ka përfunduar ajo.

Kujtojmë se Shqipja ditën e djeshme ka paralajmëruar se ajo do të nxjerrë të tjera“ të palara” për emisionin, por nuk dihet ende kur dhe çfarë.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm