Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Xhemi dhe Arbana zbulojnë “sekretin” për të ruajtur një miqësi të fortë(FOTO)

po lexohet

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani dihet prej vitesh që janë mikesha të ngushta. Dy moderatoret ndajnë pjesën më të madhe të kohës bashkë dhe nuk janë përfolur kurrë për ndonjë “hatërmbetje”.

Mirëpo, për të patur një miqësi kaq afatgjatë dhe të fortë, sigurisht ka një “sekret”. Këtë ka zbuluar Arbana në Instagram, teksa ka postuar një nga bisedat e saj me Xhemin. “Kur më pyesin pse zgjat shoqëria juaj, ja urdhëro, se i punon mendja vetëm për shejtanllëqe që më shkrijnë gazit,” shkruan Arbana.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm